Autoryzowany sprzedawca · Lauchringen
Robustbook/ Tablety/ Getac G140 Tablet
Tablets

Getac G140 Tablet

Marka: Getac

Wyświetlacz 14 cali · Stopień ochrony IP66 · MIL-STD-810H, MIL-STD-461G · Waga 1,79 kg (zależnie od konfiguracji). Wszystkie kluczowe dane wraz ze źródłem w karcie danych.

Wycena w 2 minuty

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o leasingu i wynajmie z opcją wykupu!

Opis producenta

Getac G140 Getac G140 to w pełni wytrzymały tablet 14 cali generacji G1 z procesorami AMD Ryzen™ AI, systemem Windows 11 Pro i funkcjami Copilot+ PC. Poniższe dane pochodzą z karty danych producenta (Getac, wersja z 06.08.2026, angielska).

  • Platforma: Windows 11 Pro; AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 rdzeni, 12 wątków, 22 MB pamięci podręcznej, do 4,8 GHz), opcjonalnie AI 5 PRO 340 oraz AI 7 350 i AI 7 PRO 350 (8 rdzeni, 16 wątków, 24 MB pamięci podręcznej, do 5,0 GHz); grafika AMD Radeon™ 840M (dla AI 5 340) lub 860M (dla AI 7 350); NPU AMD XDNA™ 2 do 50 TOPS.

  • Wyświetlacz: 14 cali, IPS LCD z szerokim kątem widzenia, WUXGA (1920 x 1200), 1000 Nits z technologią Getac czytelną w świetle słonecznym (LumiBond); pojemnościowy ekran wielodotykowy z folią ochronną, opcjonalnie ekran dwutrybowy (multitouch i digitizer).

  • Pamięć RAM i pamięć masowa: 16 GB DDR5 (opcjonalnie 32 GB lub 64 GB), SSD PCIe NVMe 256 GB (opcjonalnie 512 GB, 1 TB lub 2 TB).

  • Złącza: 1× USB 3.2 Gen 2 Typ-A, 2× USB4 Typ-C (z DisplayPort i Power Delivery), 1× LAN (RJ45), combo audio, wejście DC, złącze dokujące; opcjonalnie HDMI 2.1 i 2× USB 2.0 Typ-A po lewej stronie oraz moduł na górnej krawędzi.

  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Ethernet 10/100/1000 Base-T; opcjonalnie 4G LTE lub 5G Sub-6 ze zintegrowanym GPS, dedykowany GPS (L1/L5) i Dual-SIM (Nano-SIM 4FF i eSIM).

  • Wytrzymałość: IP66, MIL-STD-810H i MIL-STD-461G; ochrona przed wibracjami, odporność na upadki z 1,2 m (4 ft); praca w temperaturze od -29 °C do 63 °C.

  • Akumulator: dwa wymienne akumulatory litowo-jonowe (7,74 V, typ. 4070 mAh, min. 3800 mAh) z technologią LifeSupport; opcjonalnie akumulatory o dużej pojemności (11,61 V, typ. 4070 mAh, min. 3800 mAh); zasilacz 65 W.

  • Bezpieczeństwo: TPM 2.0, zabezpieczenie Kensington, uwierzytelnianie twarzą Windows Hello (kamera przednia, 5 MP), Getac Secure Erase; opcjonalnie AMD PRO Technology, czytnik linii papilarnych, czytnik RFID HF, czytnik kart inteligentnych i Absolute Persistence®.

  • Oprogramowanie: fabrycznie zainstalowane są Getac Utility, Getac Camera, Getac Geolocation i Getac Barcode Manager oraz wersje próbne Getac Driving Safety Utility i Getac KeyWedge Barcode Reader Utility; opcjonalnie Absolute Secure Endpoint.

  • Wymiary i waga: 338,8 × 238,8 × 23,7 mm, 1,79 kg; według przypisu obie wartości różnią się w zależności od konfiguracji i opcjonalnych akcesoriów.

Klasyfikacja

G140 jest zaprojektowany do pracy w terenie, gdzie aplikacje z funkcjami AI mają działać bezpośrednio na urządzeniu. W komunikacie prasowym z 23.04.2026 Getac wymienia jako grupy docelowe bezpieczeństwo publiczne, branżę motoryzacyjną i produkcję. Jako przykłady Getac podaje funkcjonariuszy policji i straży pożarnej, którzy wyjmują tablet z pojazdu na miejscu zdarzenia, aby zabezpieczać dowody i przekazywać informacje, mechaników i techników, którzy wykonują diagnostykę i sprawdzają stany magazynowe, oraz operatorów w fabrykach, którzy rejestrują dane o instalacjach. Strona producenta poświęcona G140 wymienia ponadto sektor usług komunalnych oraz transport i logistykę. Źródło: komunikat prasowy Getac z 23.04.2026 i strona G140.

W naszej ofercie Getac A140 to urządzenie o takim samym formacie wyświetlacza 14 cali. Według karty danych A140 ma standardowo 1366 x 768 pikseli (opcjonalnie 1920 x 1080), IP65, procesory Intel Core 10. generacji i wagę 2,3 kg; G140 oferuje 1920 x 1200 pikseli, IP66, AMD Ryzen AI z NPU i 1,79 kg. Obie karty danych są zgodne co do jasności standardowego wyświetlacza (1000 Nits) i temperatury pracy (-29 °C do 63 °C). F110 G7 (11,6 cala, 1,49 kg) i UX10 (10,1 cala, 1,15 kg bez stacji dokującej z klawiaturą) są mniejsze i lżejsze.

Ograniczenia: karta danych podaje wagę zależnie od konfiguracji, więc 1,79 kg nie dotyczy każdej wersji. Nie podaje czasu pracy na akumulatorze, watogodzin ani jasności z założoną folią ochronną. Opcjonalne dopuszczenie do stref zagrożonych wybuchem to ANSI/UL 121201 i CSA C22.2 NO. 213 (Klasa I, Dywizja 2); karta danych nie podaje oznaczenia ATEX, a dopuszczenie jest dostępne tylko w ograniczonych konfiguracjach i warunkach otoczenia. 5G Sub-6 jest dostępne tylko w USA, Wielkiej Brytanii, UE, Australii i Nowej Zelandii. G140 jest czystym tabletem bez klawiatury; wytrzymała klawiatura Getac występuje w karcie danych wyłącznie jako akcesorium.

Wytrzymałość i normy

Karta danych wymienia trzy certyfikacje: MIL-STD-810H, IP66 i MIL-STD-461G. Według IEC 60529 IP66 oznacza pyłoszczelność i ochronę przed silnymi strumieniami wody; zanurzenie nie jest objęte. MIL-STD-810H to zbiór metod badań, a MIL-STD-461G reguluje kompatybilność elektromagnetyczną; tło wyjaśniają artykuły Różne klasy ochrony IP i MIL-STD-810 laptopy i tablety. Według przypisu zasilacz 90 W zgodny z MIL-STD-461 jest sprzedawany osobno.

W przypadku upadków Getac podaje odporność z 1,2 m (4 ft) i ochronę przed wibracjami; według przypisu wyniki testów upadku różnią się w zależności od konfiguracji i opcjonalnych akcesoriów. Zakres temperatury pracy wynosi od -29 °C do 63 °C (-20 °F do 145 °F), przechowywanie podano jako od -51 °C do 71 °C (-60 °F do 160 °F), wilgotność jako 95 % RH bez kondensacji. Według przypisu wartości temperatury zostały przebadane przez niezależne laboratorium zgodnie z MIL-STD-810H. Opcjonalnie dostępne jest ANSI/UL 121201, CSA C22.2 NO. 213 (Klasa I, Dywizja 2, Grupy A, B, C, D), według karty danych w ograniczonych konfiguracjach i warunkach otoczenia.

Wyświetlacz i czytelność

Wyświetlacz ma 14 cali, jest to IPS LCD z szerokim kątem widzenia o rozdzielczości WUXGA 1920 x 1200 pikseli. Getac podaje 1000 Nits z technologią czytelną w świetle słonecznym i opisuje go jako wyświetlacz LumiBond z wąską ramką. Jak oceniać wartości jasności, wyjaśnia artykuł Sunlight Readable Displays.

Według karty danych pojemnościowy ekran wielodotykowy korzysta z technologii Smart Touch, która samoczynnie przełącza się między obsługą palcem, w rękawicach i rysikiem, bez ręcznej zmiany trybu. Karta danych wymienia folię ochronną w pozycji wyświetlacz; opcjonalny jest ekran dwutrybowy (multitouch i digitizer). Jako akcesoria podaje rysik digitizer i rysik pojemnościowy, każdy ze smyczą. O obsłudze w deszczu karta danych nie podaje informacji.

Złącza i rozszerzenia

Standardowo karta danych wymienia następujące interfejsy:

Opcjonalnie dostępne są rozszerzenia z kilku stron: HDMI 2.1 i dwa porty USB 2.0 Typ-A po lewej stronie, czytnik linii papilarnych z przodu, czytnik kart inteligentnych z tyłu oraz na górnej krawędzi czytnik kodów kreskowych imager 1D/2D, port szeregowy (9-pinowy, D-sub), czytnik RFID HF albo port USB 2.0 Typ-A. Według przypisu te cztery opcje na górnej krawędzi wzajemnie się wykluczają. Dla łączności komórkowej dostępne jest opcjonalnie gniazdo karty SIM (Nano-SIM, 4FF) oraz przepusty antenowe: Tri-RF dla 4G (GPS, WLAN, WWAN) lub Quad-RF dla 5G (GPS, WLAN, WWAN, WWAN MIMO).

Łączność bezprzewodowa i lokalizacja

Standardowo podane są Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 i Ethernet (10/100/1000 Base-T). Opcjonalnie dostępne są 4G LTE lub 5G Sub-6, każde ze zintegrowanym GPS; według przypisu urządzenia z tą opcją mają wbudowane gniazdo karty SIM. Dedykowany GPS z L1/L5 obsługuje GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou i QZSS. Dual-SIM oznacza jedno fizyczne gniazdo Nano-SIM (4FF) oraz eSIM; usługa sieciowa może się różnić w zależności od lokalnego operatora. Według przypisu wydajność i zasięg Bluetooth mogą być ograniczone przez otoczenie i podłączone urządzenia. 5G jest dostępne tylko w USA, Wielkiej Brytanii, UE, Australii i Nowej Zelandii.

Bezpieczeństwo

Standardowo karta danych wymienia TPM 2.0, zabezpieczenie Kensington, uwierzytelnianie twarzą Windows Hello za pomocą kamery przedniej 5 MP oraz Getac Secure Erase. Opcjonalnie dostępne są AMD PRO Technology, czytnik linii papilarnych, czytnik kart inteligentnych i Absolute Persistence®. Opcjonalny czytnik RFID HF to łączony czytnik HF RFID/NFC 13,56 MHz (zgodny z iClass, HID Prox, ISO 15693, 14443 A/B, Mifare i FeliCa™).

Oprogramowanie

Fabrycznie zainstalowane są Getac Utility, Getac Camera, Getac Geolocation i Getac Barcode Manager oraz wersje próbne Getac Driving Safety Utility i Getac KeyWedge Barcode Reader Utility. Karta danych wymienia Absolute Secure Endpoint jako opcjonalną preinstalację, a jako oprogramowanie opcjonalne Getac Driving Safety Utility, Getac KeyWedge Barcode Reader Utility, Getac Monitoring, Getac VGPS Utility i Absolute Secure Access. Według przypisów Getac Barcode Manager jest dostępny po wybraniu opcji czytnika kodów kreskowych, a Getac VGPS Utility wymaga wbudowanego lub osobnego modułu GPS.

Zasilanie i akumulator

Standardowo podane są dwa akumulatory litowo-jonowe (7,74 V, typowo 4070 mAh, minimum 3800 mAh) z technologią LifeSupport, które karta danych określa jako wymienne; strona producenta opisuje, że można je wymieniać bez wyłączania urządzenia. Opcjonalnie możliwe są również dwa akumulatory o dużej pojemności (11,61 V, typowo 4070 mAh, minimum 3800 mAh).

Do ładowania karta danych podaje zasilacz 65 W (100-240 VAC, 50/60 Hz); wśród akcesoriów są zasilacz USB-C 65 W, zasilacz 90 W zgodny z MIL-STD-461, przejściówka samochodowa DC-DC 120 W (11-32 VDC) oraz ładowarki wielostanowiskowe na dwa i na osiem akumulatorów. Karta danych nie podaje czasu pracy ani watogodzin; komunikat prasowy również nie podaje liczby godzin.

Akcesoria według producenta

Karta danych wymienia następujące akcesoria; od pozycji „Torba transportowa” oznacza je jako opcjonalne:

Dla stacji samochodowej karta danych podaje w tabeli 1 port szeregowy, 5 USB, 1 LAN, 1 HDMI oraz 3 złącza anten RF (GPS, WLAN, WWAN dla 4G) lub 4 (GPS, WLAN, WWAN, WWAN MIMO dla 5G). W sprawie gwarancji karta danych podaje standardowo 3 lata Bumper-to-Bumper; według Getac uszkodzenia przypadkowe są częścią tej gwarancji.

Częste pytania

Ile waży Getac G140?

Karta danych podaje 1,79 kg (3,95 lbs) przy wymiarach 338,8 × 238,8 × 23,7 mm. Według przypisu waga i wymiary różnią się w zależności od konfiguracji i opcjonalnych akcesoriów.

Jaki stopień ochrony ma G140?

IP66, a także MIL-STD-810H i MIL-STD-461G. W przypadku upadków karta danych podaje 1,2 m (4 ft).

Czy G140 ma Thunderbolt?

Karta danych nie wymienia Thunderbolt. Oba porty Typ-C są podane jako USB4 z DisplayPort i Power Delivery.

Czy akumulator można wymienić podczas pracy?

Karta danych wymienia dwa wymienne akumulatory z technologią LifeSupport. Według strony producenta można je wymieniać bez wyłączania urządzenia.

Czy G140 jest dostępny z 5G?

Tak, opcjonalnie jako 5G Sub-6 ze zintegrowanym GPS. Według karty danych ta opcja jest dostępna tylko w USA, Wielkiej Brytanii, UE, Australii i Nowej Zelandii.

W porównaniu z modelami z tej samej grupy

Wszystkie wartości pochodzą z odpowiednich kart danych:

ModelWyświetlaczStopień ochronyMIL-STDJasnośćWagaTemperatura
Getac G14014 caliIP66MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 Nits1,79 kg (zależnie od konfiguracji)-29 °C do 63 °C
Getac A14014 caliIP65MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 Nits (wyświetlacz standardowy); opcjonalnie 800 Nits (wyświetlacz FHD)2,3 kg-29 °C do 63 °C (przechowywanie: -51 °C do 71 °C)
Getac F110 G711,6 calaIP66MIL-STD-810H · MIL-STD-461G1200 Nits1,49 kg-29 °C do 63 °C
Getac UX1010,1 calaIP66MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 Nits1,15 kg (tablet, bez stacji dokującej z klawiaturą)-29 °C do 63 °C (przechowywanie: -51 °C do 71 °C)

Galeria zdjęć

Przesuń palcem w bok, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia.

Getac G140 Tablet, widok z przodu
Getac G140 Tablet, widok ukośny z lewej strony
Getac G140 Tablet, widok ukośny z prawej strony
Getac G140 Tablet, dolna krawędź ze złączem dokującym

Skonfiguruj swoje urządzenie

Wybierz żądane wyposażenie. Swoją konfigurację przeniesiesz następnie do zapytania ofertowego – ceny omówimy z Tobą osobiście.

Procesor
Pamięć RAM
Pamięć masowa
Wyświetlacz
Dopuszczenia
Łączność komórkowa
Lokalizacja i SIM
Rozszerzenie na górnej krawędzi
Pokaż więcej pól (5)
Interfejsy i moduły
Czytniki i zabezpieczenia
Oprogramowanie
Akumulator i zasilanie
Akcesoria

Twoja konfiguracja

Ten przegląd jest zestawieniem Twojego wyboru, a nie zweryfikowaną konfiguracją – wykonalność techniczną (zwłaszcza w przypadku opcji wzajemnie się wykluczających) potwierdzimy wiążąco w ofercie.

  • Nie dokonano jeszcze żadnego wyboru.
Przenieś tę konfigurację do zapytania ofertowego
Poproś teraz o niezobowiązującą wycenę

Kluczowe dane jako karta danych · jako PDF → · Tabela porównawcza tabletów