Gespecialiseerde dealer · Lauchringen
Robustbook/ Tablets/ Getac G140 Tablet
Tablets

Getac G140 Tablet

Merk: Getac

Display 14 inch · Beschermingsklasse IP66 · MIL-STD-810H, MIL-STD-461G · Gewicht 1,79 kg (afhankelijk van de configuratie). Alle kerngegevens met bronvermelding in het datablad.

Offerte in 2 minuten

Neem contact met ons op voor informatie over huurkoop en leasing!

Fabrikantbeschrijving

Getac G140 De Getac G140 is een volledig gehard 14-inch tablet van de G1-generatie met AMD Ryzen™ AI-processoren, Windows 11 Pro en Copilot+ PC-functies. Onderstaande gegevens komen uit het fabrikantdatablad (Getac, stand 06.08.2026, Engels).

  • Platform: Windows 11 Pro; AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 kernen, 12 threads, 22 MB cache, tot 4,8 GHz), optioneel AI 5 PRO 340 en AI 7 350 en AI 7 PRO 350 (8 kernen, 16 threads, 24 MB cache, tot 5,0 GHz); grafische chip AMD Radeon™ 840M (voor AI 5 340) of 860M (voor AI 7 350); NPU AMD XDNA™ 2 met tot 50 TOPS.

  • Display: 14 inch, IPS-LCD met brede kijkhoek, WUXGA (1920 x 1200), 1000 nits met Getac-technologie voor leesbaarheid in zonlicht (LumiBond); capacitief multi-touchscreen met beschermfolie, optioneel dual-mode-touchscreen (multitouch en digitizer).

  • Geheugen en opslag: 16 GB DDR5 (optioneel 32 GB of 64 GB), 256 GB PCIe NVMe-SSD (optioneel 512 GB, 1 TB of 2 TB).

  • Aansluitingen: 1× USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2× USB4 Type-C (met DisplayPort en Power Delivery), 1× LAN (RJ45), audio-combiaansluiting, DC-ingang, docking-aansluiting; optioneel HDMI 2.1 en 2× USB 2.0 Type-A aan de linkerzijde en een module aan de bovenzijde.

  • Draadloos: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, ethernet 10/100/1000 Base-T; optioneel 4G LTE of 5G Sub-6 met geïntegreerde GPS, dedicated GPS (L1/L5) en dual-SIM (Nano-SIM 4FF en eSIM).

  • Robuustheid: IP66, MIL-STD-810H en MIL-STD-461G; bescherming tegen trillingen, valbestendig vanaf 1,2 m (4 ft); werking van -29 °C tot 63 °C.

  • Accu: twee verwisselbare li-ionaccu's (7,74 V, typ. 4070 mAh, min. 3800 mAh) met LifeSupport-technologie; optioneel accu's met hoge capaciteit (11,61 V, typ. 4070 mAh, min. 3800 mAh); 65 W-netadapter.

  • Beveiliging: TPM 2.0, Kensington-slot, Windows Hello-gezichtsauthenticatie (frontcamera, 5 MP), Getac Secure Erase; optioneel AMD PRO Technology, vingerafdruklezer, HF-RFID-lezer, smartcardlezer en Absolute Persistence®.

  • Software: voorgeïnstalleerd zijn Getac Utility, Getac Camera, Getac Geolocation en Getac Barcode Manager, plus proefversies van Getac Driving Safety Utility en Getac KeyWedge Barcode Reader Utility; optioneel Absolute Secure Endpoint.

  • Afmetingen en gewicht: 338,8 × 238,8 × 23,7 mm, 1,79 kg; volgens een voetnoot wijken beide af naargelang de configuratie en de optionele accessoires.

Duiding

De G140 is gebouwd voor werk in het veld, waar toepassingen met AI-functies rechtstreeks op het apparaat moeten draaien. In het persbericht van 23.04.2026 noemt Getac als doelgroepen de openbare veiligheid, de automobielsector en de productie. Als voorbeelden noemt Getac politie- en brandweerlieden die de tablet ter plaatse uit het voertuig halen om bewijs te verzamelen en informatie te delen, monteurs en technici die diagnoses uitvoeren en voorraden controleren, en operators in fabrieken die installatiegegevens vastleggen. De fabrikantpagina over de G140 noemt daarnaast de nutssector en transport en logistiek. Bron: Getac, persbericht van 23.04.2026 en de pagina van de G140.

In ons assortiment is de Getac A140 het apparaat met hetzelfde displayformaat van 14 inch. Volgens het datablad heeft de A140 standaard 1366 x 768 pixels (optioneel 1920 x 1080), IP65, Intel Core-processoren van de 10e generatie en een gewicht van 2,3 kg; de G140 biedt 1920 x 1200 pixels, IP66, AMD Ryzen AI met NPU en 1,79 kg. Qua helderheid van het standaarddisplay (1000 nits) en bedrijfstemperatuur (-29 °C tot 63 °C) komen beide databladen overeen. De F110 G7 (11,6 inch, 1,49 kg) en de UX10 (10,1 inch, 1,15 kg zonder toetsenbord-dock) zijn kleiner en lichter.

Grenzen: het datablad noemt het gewicht uitdrukkelijk afhankelijk van de configuratie; 1,79 kg geldt dus niet voor elke uitvoering. Het noemt geen accuduur, geen wattuur en geen helderheid met aangebrachte beschermfolie. De optionele goedkeuring voor explosiegevaarlijke omgevingen is ANSI/UL 121201 en CSA C22.2 NO. 213 (klasse I, divisie 2); een ATEX-markering vermeldt het datablad niet, en de goedkeuring is alleen beschikbaar met beperkte configuraties en omgevingsomstandigheden. 5G Sub-6 is alleen beschikbaar in de VS, het Verenigd Koninkrijk, de EU, Australië en Nieuw-Zeeland. De G140 is een zuivere tablet zonder toetsenbord; het robuuste Getac-toetsenbord staat in het datablad alleen als accessoire.

Robuustheid en normen

Het datablad noemt drie certificeringen: MIL-STD-810H, IP66 en MIL-STD-461G. Volgens IEC 60529 betekent IP66 stofdicht en beschermd tegen krachtige waterstralen; onderdompeling is niet gedekt. MIL-STD-810H is een verzameling testmethoden en MIL-STD-461G regelt de elektromagnetische compatibiliteit; achtergronden staan in de artikelen De verschillende IP-beschermingsklassen en MIL-STD-810 laptops en tablets. Volgens een voetnoot wordt de 90 W-adapter conform MIL-STD-461 apart verkocht.

Voor vallen noemt Getac een bestendigheid vanaf 1,2 m (4 ft) en bescherming tegen trillingen; volgens een voetnoot variëren de resultaten van de valtests naargelang de configuratie en de optionele accessoires. Het bedrijfstemperatuurbereik loopt van -29 °C tot 63 °C (-20 °F tot 145 °F), opslag is opgegeven van -51 °C tot 71 °C (-60 °F tot 160 °F), de luchtvochtigheid met 95 % RH zonder condensatie. Volgens een voetnoot zijn de temperatuurgegevens door een onafhankelijk testlaboratorium getest conform MIL-STD-810H. Optioneel is ANSI/UL 121201, CSA C22.2 NO. 213 (klasse I, divisie 2, groepen A, B, C, D) beschikbaar, volgens het datablad met beperkte configuraties en omgevingsomstandigheden.

Display en afleesbaarheid

Het display meet 14 inch, is een IPS-LCD met brede kijkhoek en heeft een WUXGA-resolutie van 1920 x 1200 pixels. Getac geeft 1000 nits op met technologie voor leesbaarheid in zonlicht en beschrijft het als een LumiBond-display met smalle rand. Hoe helderheidswaarden te beoordelen zijn, staat in het artikel Sunlight Readable Displays.

Volgens het datablad werkt het capacitieve multi-touchscreen met Smart Touch-technologie, die zelfstandig wisselt tussen invoer met vinger, handschoen en pen, zonder handmatig omschakelen. Het datablad noemt een beschermfolie onder Display; optioneel is een dual-mode-touchscreen (multitouch en digitizer). Als accessoires noemt het een digitizerpen en een capacitieve pen, elk met koordje. Over bediening in de regen geeft het datablad geen informatie.

Aansluitingen en uitbreiding

Standaard noemt het datablad de volgende interfaces:

Optioneel zijn er uitbreidingen aan meerdere zijden: HDMI 2.1 en twee USB 2.0 Type-A-poorten aan de linkerzijde, een vingerafdruklezer aan de voorzijde, een smartcardlezer aan de achterzijde en aan de bovenzijde een 1D/2D-imager-barcodelezer, een seriële aansluiting (9-polig, D-sub), een HF-RFID-lezer of een USB 2.0 Type-A-poort. Volgens een voetnoot sluiten deze vier opties aan de bovenzijde elkaar uit. Voor mobiel netwerk is er optioneel een simkaartsleuf (Nano-SIM, 4FF) en antenne-doorvoeren: Tri-RF voor 4G (GPS, WLAN, WWAN) of Quad-RF voor 5G (GPS, WLAN, WWAN, WWAN MIMO).

Draadloos en positiebepaling

Standaard staan Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 en ethernet (10/100/1000 Base-T) vermeld. Optioneel zijn er 4G LTE of 5G Sub-6, elk met geïntegreerde GPS; volgens een voetnoot hebben apparaten met deze optie een ingebouwde simkaartsleuf. Een dedicated GPS met L1/L5 ondersteunt GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou en QZSS. Dual-SIM betekent een fysieke Nano-SIM-sleuf (4FF) plus een eSIM; de netwerkdienst kan per lokale aanbieder verschillen. Volgens een voetnoot kunnen de Bluetooth-prestaties en het bereik worden beïnvloed door de omgeving en de aangesloten apparaten. 5G is alleen beschikbaar in de VS, het Verenigd Koninkrijk, de EU, Australië en Nieuw-Zeeland.

Beveiliging

Standaard noemt het datablad TPM 2.0, een Kensington-slot, Windows Hello-gezichtsauthenticatie via de 5 MP-frontcamera en Getac Secure Erase. Optioneel zijn AMD PRO Technology, een vingerafdruklezer, een smartcardlezer en Absolute Persistence® verkrijgbaar. De optionele HF-RFID-lezer is een gecombineerde HF-RFID/NFC-lezer op 13,56 MHz (iClass, HID Prox, ISO 15693, 14443 A/B, Mifare en FeliCa™-compatibel).

Software

Voorgeïnstalleerd zijn Getac Utility, Getac Camera, Getac Geolocation en Getac Barcode Manager, plus proefversies van Getac Driving Safety Utility en Getac KeyWedge Barcode Reader Utility. Het datablad noemt Absolute Secure Endpoint als optionele voorinstallatie en, als optionele software, Getac Driving Safety Utility, Getac KeyWedge Barcode Reader Utility, Getac Monitoring, Getac VGPS Utility en Absolute Secure Access. Volgens de voetnoten is Getac Barcode Manager beschikbaar wanneer de optie barcodelezer is gekozen, en vereist Getac VGPS Utility een geïntegreerde of zelfstandige GPS-module.

Voeding en accu

Standaard staan twee li-ionaccu's (7,74 V, typisch 4070 mAh, minimaal 3800 mAh) met LifeSupport-technologie vermeld, die het datablad verwisselbaar noemt; de fabrikantpagina beschrijft dat ze zonder uitschakelen van het apparaat kunnen worden vervangen. Optioneel zijn ook twee accu's met hoge capaciteit (11,61 V, typisch 4070 mAh, minimaal 3800 mAh) mogelijk.

Voor het opladen noemt het datablad een 65 W-netadapter (100-240 VAC, 50/60 Hz); als accessoires zijn er een USB-C-adapter van 65 W, een adapter van 90 W conform MIL-STD-461, een DC-DC-voertuigadapter van 120 W (11-32 VDC) en multi-acculaders voor twee en voor acht accu's. Het datablad geeft geen accuduur of wattuur op; ook het persbericht noemt geen aantal uren.

Accessoires volgens de fabrikant

Het datablad noemt de volgende accessoires; vanaf „Draagtas” markeert het ze als optioneel:

Voor de voertuigdock noemt het datablad in een tabel 1 seriële aansluiting, 5 USB, 1 LAN, 1 HDMI en 3 RF-antenneaansluitingen (GPS, WLAN, WWAN voor 4G) of 4 (GPS, WLAN, WWAN, WWAN MIMO voor 5G). Over de garantie noemt het datablad 3 jaar Bumper-to-Bumper als standaard; volgens Getac maakt ongevalsschade deel uit van deze garantie.

Veelgestelde vragen

Hoe zwaar is de Getac G140?

Het datablad noemt 1,79 kg (3,95 lbs) bij afmetingen van 338,8 × 238,8 × 23,7 mm. Volgens een voetnoot variëren gewicht en afmetingen naargelang de configuratie en de optionele accessoires.

Welke beschermingsklasse heeft de G140?

IP66, daarnaast MIL-STD-810H en MIL-STD-461G. Voor vallen noemt het datablad 1,2 m (4 ft).

Heeft de G140 Thunderbolt?

Het datablad noemt geen Thunderbolt. De twee Type-C-poorten staan vermeld als USB4 met DisplayPort en Power Delivery.

Kan de accu tijdens het gebruik worden gewisseld?

Het datablad noemt twee verwisselbare accu's met LifeSupport-technologie. Volgens de fabrikantpagina kunnen ze worden vervangen zonder het apparaat uit te schakelen.

Is de G140 verkrijgbaar met 5G?

Ja, optioneel als 5G Sub-6 met geïntegreerde GPS. Volgens het datablad is deze optie alleen beschikbaar in de VS, het Verenigd Koninkrijk, de EU, Australië en Nieuw-Zeeland.

In Vergelijking met de naburige modellen

Alle waarden komen uit de betreffende databladen:

ModelDisplayBeschermingsklasseMIL-STDHelderheidGewichtTemperatuur
Getac G14014 inchIP66MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 nits1,79 kg (afhankelijk van de configuratie)-29 °C tot 63 °C
Getac A14014 inchIP65MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 Nits (standaarddisplay); optioneel 800 Nits (FHD-display)2,3 kg-29 °C tot 63 °C (opslag: -51 °C tot 71 °C)
Getac F110 G711,6 inchIP66MIL-STD-810H · MIL-STD-461G1200 Nits1,49 kg-29 °C tot 63 °C
Getac UX1010,1 inchIP66MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 Nits1,15 kg (tablet, zonder toetsenbord-dock)-29 °C tot 63 °C (opslag: -51 °C tot 71 °C)

Fotogalerie

Veeg opzij om alle afbeeldingen te zien.

Getac G140 Tablet, vooraanzicht
Getac G140 Tablet, schuin aanzicht van links
Getac G140 Tablet, schuin aanzicht van rechts
Getac G140 Tablet, onderrand met dockingaansluiting

Configureer uw apparaat

Selecteer de gewenste opties. Uw samenstelling neemt u vervolgens over in uw offerteaanvraag – de prijzen bespreken we daar persoonlijk met u.

Processor
Geheugen
Opslag
Display
Certificeringen
Mobiel netwerk
Positiebepaling en SIM
Uitbreiding aan de bovenzijde
Meer velden weergeven (5)
Interfaces en modules
Lezers en beveiliging
Software
Accu en voeding
Accessoires

Uw samenstelling

Dit overzicht is een samenstelling van uw keuze, geen geverifieerde configuratie – de technische haalbaarheid (met name bij elkaar uitsluitende opties) bevestigen wij bindend in de offerte.

  • Nog geen keuze gemaakt.
Deze samenstelling overnemen in de offerteaanvraag
Vraag nu een vrijblijvende offerte aan

Kerngegevens als datablad · als PDF → · Vergelijkingstabel tablets