Gespecialiseerde dealer · Lauchringen
Robustbook/ Tablets/ Getac F120 Tablet
Tablets

Getac F120 Tablet

Merk: Getac

Display 12,2 inch · Beschermingsklasse IP66 · MIL-STD-810H, MIL-STD-461G · Gewicht 1,41 kg. Alle kerngegevens met bronvermelding in het datablad.

Offerte in 2 minuten

Neem contact met ons op voor informatie over huurkoop en leasing!

Fabrikantbeschrijving

De Getac F120 is een volledig robuuste 12,2-inch tablet met Windows 11 Pro en Intel® Core™ Ultra-processoren (serie 2), die Getac presenteert als Copilot+ PC met NPU-versnelling. Onderstaande gegevens komen uit het fabrikantendatablad (Getac, stand 17.09.2026).

  • Display: 12,2 inch, WUXGA (1920 x 1200), TFT-LCD met grote kijkhoek, 1200 Nits met LumiBond-technologie; capacitief multi-touchscreen, optioneel met dualmodus (multitouch en digitizer).
  • Processor: Intel® Core™ Ultra 5-processor 226V met 16 GB, tot 4,5 GHz; optioneel Core Ultra 5 236V en Core Ultra 7 256V, 258V, 266V en 268V; NPU Intel® AI Boost met tot 48 TOPS.
  • Geheugen: 16 GB LPDDR5X (optioneel 32 GB), 256 GB PCIe NVMe SSD (optioneel 512 GB, 1 TB of 2 TB).
  • Aansluitingen: 2× Thunderbolt™ 4 Type-C, 1× USB 3.2 Gen 2 Type-A, DC-ingang, dockingconnector, 13-MP-autofocus-achtercamera en 5-MP-frontcamera.
  • Draadloos: Intel® Wi-Fi 7 BE201 (802.11be) en Bluetooth 5.4; optioneel ethernet, eigen (dedicated) gps (L1/L5), 4G LTE of 5G Sub-6 met geïntegreerde gps.
  • Robuustheid: IP66, MIL-STD-810H en MIL-STD-461G, valbestendigheid 1,8 m (6 ft.), bedrijfstemperatuur -29 °C tot 63 °C; optioneel zoutnevelbestendigheid.
  • Energie: twee verwisselbare Li-ion-accu's (7,74 V, typisch 4070 mAh) met LifeSupport-technologie en een 65-W-netadapter; optioneel hoogcapaciteitsaccu's (11,61 V).
  • Beveiliging: TPM 2.0, Kensington-slot, Windows Hello-gezichtsauthenticatie, Getac Secure Erase; optioneel Intel® vPro®, smartcardlezer, HF-RFID- of vingerafdruklezer en Absolute Persistence®.
  • Software: Windows 11 Pro met Getac Utility, Getac Camera en Getac Geolocation; optioneel Absolute Secure Endpoint.
  • Accessoires: toetsenborddock, voertuigdock, voertuighouder, multiladers, stylussen en draag- en houdsystemen (volledige lijst verderop).

Duiding

Getac noemt defensie, nutsbedrijven, industriële productie en de automobielsector als toepassingsgebieden. In het persbericht van 2 september 2025 beschrijft Getac taken als diagnose in realtime, GIS-kartering op afgelegen locaties en mobiele commandoposten in voertuigen. De F120 is daarmee bedoeld voor vakmensen in het veld die een volwaardig Windows-apparaat nodig hebben en AI-ondersteunde analyses op het apparaat zelf willen uitvoeren. Als Copilot+ PC voldoet hij volgens Getac aan de eisen voor NPU (minstens 40 TOPS), werkgeheugen (minstens 16 GB) en SSD (minstens 256 GB). De branchepagina's Militair, Industrie en Werkplaats passen bij de genoemde gebieden.

Het dichtstbijzijnde model uit ons assortiment is de Getac F110 G7, volgens het persbericht van Getac de voorganger van de F120. De F120 heeft een groter display (12,2 in plaats van 11,6 inch) met een hogere resolutie (1920 x 1200 in plaats van 1920 x 1080), weegt met 1,41 kg minder dan de F110 G7 met 1,49 kg en meet 300 x 207 x 22,2 mm in plaats van 314 x 207 x 25 mm. In plaats van Intel Core-processoren van de 13e generatie werkt hij met Core Ultra-processoren met NPU, en er komen een tweede Thunderbolt 4-poort en Wi-Fi 7 in plaats van Wi-Fi 6E bij. Gelijk blijven 1200 Nits, IP66 en het bedrijfstemperatuurbereik van -29 °C tot 63 °C. De Getac UX10 gebruikt dezelfde processorfamilie, maar is met 10,1 inch en 1,15 kg (zonder toetsenbord-dock) kleiner en lichter en haalt slechts 1000 Nits. De Getac K120 is met 12,5 inch en 1,7 kg groter en zwaarder.

Grenzen volgens het datablad: het noemt noch een accuduur noch wattuur, alleen spanning en capaciteit in mAh. Volgens de voetnoten zijn gewicht, afmetingen en valtestresultaten afhankelijk van configuratie en accessoires. De modules aan de bovenzijde (barcodelezer, MicroSD, seriële aansluiting, LAN of warmtebeeldcamera) sluiten elkaar uit. Seriële aansluiting en LAN noemt het datablad samen alleen bij het voertuigdock. Het noemt geen ATEX- of IECEx-markering, en de optionele goedkeuring Klasse I, Divisie 2 is alleen beschikbaar bij beperkte configuraties en omgevingsomstandigheden.

Processor, NPU en geheugen

De standaardprocessor is de Intel® Core™ Ultra 5-processor 226V met 16 GB geheugen, tot 4,5 GHz met Intel® Turbo Boost en 8 MB Intel® Smart Cache; de grafische chip is de Intel® Arc™ 130V. Optioneel zijn vijf andere processoren verkrijgbaar: Core Ultra 5 236V (16 GB, vPro® Enterprise, tot 4,7 GHz, 8 MB cache), Core Ultra 7 256V (16 GB, tot 4,8 GHz, 12 MB cache), 258V (32 GB, tot 4,8 GHz), 266V (16 GB, vPro® Enterprise, tot 5,0 GHz) en 268V (32 GB, vPro® Enterprise, tot 5,0 GHz). De Ultra 7-varianten hebben de grafische chip Intel® Arc™ 140V.

De Intel® AI Boost NPU levert tot 48 TOPS. Het werkgeheugen is LPDDR5X als Memory on Package; de grootte volgt uit de processorkeuze. Als opslag dienen PCIe NVMe SSD's met standaard 256 GB of optioneel 512 GB, 1 TB en 2 TB; een reserve-SSD-kit staat op de accessoirelijst. Voor een duiding van Copilot+ PC's en NPU's zie het artikel Copilot+ PC en NPU.

Robuustheid en normen

De F120 is gecertificeerd volgens MIL-STD-810H en IP66, daarnaast volgens MIL-STD-461G (elektromagnetische compatibiliteit). Voor MIL-STD-461 noemt het datablad een apart verkrijgbare netadapter van 90 W. Het apparaat is bestand tegen trillingen en vallen tot 1,8 m (6 ft.); volgens het datablad variëren de valtestresultaten met de configuratie en optionele accessoires. Wat IP66 betekent, legt het artikel IP-beschermingsklassen uit.

Het bedrijfstemperatuurbereik loopt van -29 °C tot 63 °C, voor opslag gelden -51 °C tot 71 °C; de relatieve luchtvochtigheid mag tot 95 % bedragen, niet-condenserend. Volgens een voetnoot zijn de temperatuurgegevens door een onafhankelijk testlaboratorium getest volgens MIL-STD-810H. Optioneel zijn een gecertificeerde zoutnevelbestendigheid en ANSI/UL 121201 en CSA C22.2 NO. 213 (klasse I, divisie 2, groepen A, B, C, D) verkrijgbaar, het laatste volgens Getac alleen met beperkte configuraties en omgevingsomstandigheden.

Display en afleesbaarheid

Het display meet 12,2 inch bij WUXGA (1920 x 1200) en is een TFT-LCD met grote kijkhoek. De LumiBond-technologie van Getac en een helderheid van 1200 Nits zijn bedoeld voor afleesbaarheid in direct zonlicht; het datablad noemt bovendien een beschermfolie. De F110 G7 en de K120 halen eveneens 1200 Nits, de UX10 1000 Nits.

De touchbediening is capacitief multi-touch. Volgens Getac herkent de Smart Touch-technologie invoer met vinger, handschoen en stylus automatisch, handmatig omschakelen is niet nodig. Optioneel is een dualmodus-touchscreen (multitouch en digitizer) verkrijgbaar. Op de behuizing zitten een aan/uit-knop en vijf programmeerbare tablettoetsen.

Aansluitingen en uitbreiding

De vast ingebouwde aansluitingen en camera's volgens het datablad:

Daarnaast zijn er drie uitbreidingsposities. Aan de bovenzijde past naar keuze een 1D/2D-imager-barcodelezer, MicroSD, een seriële aansluiting (9-polig; D-sub), LAN (RJ45) of een warmtebeeldcamera; deze opties sluiten elkaar uit. Aan de rechterzijde past naar keuze USB 2.0, een HF-RFID-lezer of een vingerafdruklezer, ook deze drie sluiten elkaar uit. Aan de achterzijde kan een smartcardlezer zitten. Volgens het datablad biedt het voertuigdock een seriële poort, vijf USB-poorten, LAN, HDMI en drie (4G) of vier (5G) RF-antenneaansluitingen. Volgens Getac dient Thunderbolt 4 voor snelle gegevensoverdracht, hoogwaardige video-uitvoer en stroomvoorziening.

Stroom en accu

De F120 werkt met twee Li-ion-accu's (7,74 V, typisch 4070 mAh, minimaal 3800 mAh) met LifeSupport-technologie; ze zijn verwisselbaar. Optioneel zijn hoogcapaciteitsaccu's (11,61 V, typisch 4070 mAh, minimaal 3800 mAh) verkrijgbaar, eveneens per twee. De netadapter levert 65 W (100-240 VAC, 50/60 Hz). Als accessoires noemt het datablad bovendien een USB-C-netadapter van 65 W, een 100-W-Type-C-adapter, een MIL-STD-461-adapter van 90 W en een DC-DC-voertuigadapter van 120 W (11-32 VDC), evenals multiladers voor twee en voor acht accu's.

Het persbericht noemt de accutechniek hot-swappable, het datablad spreekt van verwisselbare accu's met LifeSupport-technologie. Hoe lang een accuset meegaat en hoe lang het wisselen zonder onderbreking van het bedrijf mag duren, staat niet in het datablad.

Draadloos en positiebepaling

De F120 heeft Intel® Wi-Fi 7 BE201 (802.11be) en Bluetooth 5.4. Volgens een voetnoot kunnen bereik en prestaties van Bluetooth door de omgeving worden beïnvloed; minder actieve Bluetooth-apparaten in de omgeving verminderen storingen. Optioneel zijn 10/100/1000 base-T ethernet, eigen (dedicated) gps met L1/L5 (ondersteunt GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou en QZSS), 4G LTE met geïntegreerde gps en 5G Sub-6 met geïntegreerde gps verkrijgbaar. Volgens een voetnoot is 5G alleen beschikbaar in de VS, het Verenigd Koninkrijk, de EU, Australië en Nieuw-Zeeland. Apparaten met 4G of 5G hebben een geïntegreerde simkaartsleuf, optioneel is dual-sim (nano-sim 4FF en eSIM); de netwerkdienst hangt af van de lokale provider.

Beveiliging

Standaard zijn TPM 2.0, een Kensington-slot, Windows Hello-gezichtsauthenticatie via de 5-MP-frontcamera en Getac Secure Erase aanwezig. Optioneel zijn Intel® vPro® Technology, een smartcardlezer, Absolute Persistence® en een HF-RFID-lezer of een vingerafdruklezer verkrijgbaar; de laatste twee sluiten elkaar uit. De HF-RFID-lezer is een gecombineerde HF-RFID/NFC-lezer (13,56 MHz) die iClass, HID Prox, ISO 15693, 14443 A/B, Mifare en FeliCa™ ondersteunt. Intel vPro® Enterprise wordt genoemd bij de processoren 236V, 266V en 268V.

Software

Het beoogde besturingssysteem is Windows 11 Pro, dat Getac voor bedrijven aanbeveelt. Volgens het datablad zijn Getac Utility, Getac Camera, Getac Geolocation, Getac Barcode Manager (beschikbaar als de optie barcodelezer is gekozen), Getac Driving Safety Utility en Getac KeyWedge Barcode Reader Utility (beide als proefversie) en G-Thermo (beschikbaar met de optie warmtebeeldcamera) voorgeïnstalleerd. Als optioneel vermeld zijn Absolute Secure Endpoint, Absolute Secure Access, Getac Driving Safety Utility, Getac KeyWedge Barcode Reader Utility en Getac VGPS Utility; die laatste vereist een geïntegreerde of zelfstandige gps-module.

Accessoires volgens de fabrikant

Zonder toevoeging noemt het datablad een accu (7,74 V, typisch 4070 mAh; min. 3800 mAh) en een netadapter (65 W, 100-240 VAC, 50/60 Hz). Als optioneel vermeld zijn:

Volgens een voetnoot zijn de voertuigdocks van Gamber Johnson en Havis e-mark-gecertificeerd. Drie jaar Bumper-to-Bumper-garantie is standaard inbegrepen.

Veelgestelde vragen

Hoe zwaar is de Getac F120?

Het datablad noemt 1,41 kg bij afmetingen van 300 x 207 x 22,2 mm (B x D x H). Volgens een voetnoot variëren gewicht en afmetingen met de configuratie en accessoires.

Welke beschermingsklasse heeft de Getac F120?

IP66, daarnaast gecertificeerd volgens MIL-STD-810H en MIL-STD-461G. Het apparaat is bestand tegen trillingen en vallen tot 1,8 m (6 ft.); volgens het datablad zijn de valtestresultaten afhankelijk van configuratie en accessoires.

Heeft de Getac F120 Thunderbolt?

Ja, hij heeft twee Thunderbolt™ 4-poorten (Type-C) en een USB 3.2 Gen 2-poort (Type-A).

Is de Getac F120 een Copilot+ PC?

Getac presenteert hem als volledig robuuste Copilot+ PC. De Intel® AI Boost NPU levert tot 48 TOPS en het beoogde besturingssysteem is Windows 11 Pro.

Welke garantie geldt voor de Getac F120?

Standaard drie jaar Bumper-to-Bumper-garantie; volgens Getac hoort ongevalsschade bij de standaarddekking.

Vergelijking met de naburige modellen

Alle waarden uit de betreffende datasheets:

ModelDisplayBeschermingsklasseMIL-STDHelderheidGewichtTemperatuur
Getac F12012,2 inchIP66MIL-STD-810H · MIL-STD-461G1200 Nits1,41 kg-29 °C tot 63 °C
Getac F110 G711,6 inchIP66MIL-STD-810H · MIL-STD-461G1200 Nits1,49 kg-29 °C tot 63 °C
Getac UX1010,1 inchIP66MIL-STD-810H, MIL-STD-461G1000 Nits1,15 kg (tablet, zonder toetsenbord-dock)-29 °C tot 63 °C (opslag: -51 °C tot 71 °C)
Getac K12012,5 inchIP66MIL-STD-810H · MIL-STD-461G1200 Nits1,7 kg-29 °C tot 63 °C

Fotogalerie

Veeg opzij om alle afbeeldingen te zien.

Getac F120 Tablet, vooraanzicht
Getac F120 Tablet, schuin aanzicht van links
Getac F120 Tablet, schuin aanzicht van rechts
Getac F120 Tablet, schuin aanzicht van de aansluitingenzijde

Configureer uw apparaat

Selecteer de gewenste opties. Uw samenstelling neemt u vervolgens over in uw offerteaanvraag – de prijzen bespreken we daar persoonlijk met u.

Processor
Opslag
Display
Uitbreidingssleuf bovenzijde (één module)
Uitbreidingssleuf rechterzijde (één module)
Draadloos en positiebepaling
Interfaces en modules
Beveiliging
Meer velden weergeven (4)
Certificeringen en robuustheid
Accu
Optionele software
Accessoires

Uw samenstelling

Dit overzicht is een samenstelling van uw keuze, geen geverifieerde configuratie – de technische haalbaarheid (met name bij elkaar uitsluitende opties) bevestigen wij bindend in de offerte.

  • Nog geen keuze gemaakt.
Deze samenstelling overnemen in de offerteaanvraag
Nu vrijblijvende offerte aanvragen

Kerngegevens als datablad · als pdf →