De Getac F110 bestaat in twee generaties die aan de buitenkant even groot zijn: 11,6 inch, 314 x 207 x 25 mm, IP66. Wie een F110 G6 in bezit heeft of aangeboden krijgt, wil vooral twee dingen weten. Wat doet de G7 anders, en passen dock, accu en houders nog? Dit artikel legt de fabrikantdatasheet van de G6 naast de datasheet van de G7. Getac heeft de G6-datasheet niet meer op het oude adres staan. Wij citeren de kopie van het Internet Archive van 18 mei 2024, die Getac op 11 april 2024 heeft gegenereerd. De G7-waarden komen uit onze datasheet van de F110 G7. Over accessoires zegt geen van deze bronnen dat iets past. Dat staat verderop openlijk vermeld. Het huidige apparaat met alle configuratieopties vindt u op de productpagina Getac F110 G7.
Getac vermeldt de generatie in een eigen regel van de datasheet: „Generation G6” in het oude blad, „Generation G7” in het huidige. Het bestandsadres helpt niet. Getac heeft de bestandsnaam Getac_F110_EN_Product.pdf voor beide generaties gebruikt. De archiefkopie van 18 mei 2024 toont op dit adres de G6, die van 24 mei 2025 de G7. Ook het bestand dat Getac op 20 oktober 2026 daar aanbiedt, beschrijft de G7. Wie vandaag een F110-datasheet bij Getac downloadt, krijgt dus de G7, ook als hij een G6 wil controleren.
Het zekerste kenmerk in de datasheet is de processor. De G6 heeft Intel-processors van de 11e generatie, standaard de Core i5-1135G7. De G7 heeft processors van de 13e generatie, standaard de Core i5-1335U. De uitgang „G7” in de naam van de Intel-processor heeft niets met de Getac G7 te maken. Hij staat op de datasheet van de G6. Wie aanbiedingen vergelijkt, leest daarom de processoraanduiding af en zoekt niet naar „G7” in de tekst.
De tabel geeft weer wat elke datasheet vermeldt. „Gelijk” betekent dat de G7-datasheet dezelfde waarde noemt als de G6-datasheet.
| Kenmerk | Getac F110 G6 | Getac F110 G7 |
|---|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5-1135G7 (standaard, tot 4,2 GHz, 8 MB Smart Cache); optioneel i5-1145G7 vPro® (tot 4,4 GHz), i7-1165G7 (tot 4,7 GHz), i7-1185G7 vPro® (tot 4,8 GHz) | Intel® Core™ i5-1335U (standaard, tot 4,6 GHz, 12 MB Smart Cache); optioneel i5-1345U vPro® Enterprise (tot 4,7 GHz), i7-1355U (tot 5,0 GHz), i7-1365U vPro® Enterprise (tot 5,2 GHz) |
| Werkgeheugen | 8 GB DDR4; optioneel 16 GB, 32 GB | 16 GB DDR5; optioneel 32 GB |
| SSD | 256 GB PCIe NVMe; optioneel 512 GB, 1 TB, 2 TB | gelijk |
| Scherm | 11,6 inch, Full HD (1920 x 1080), 1000 nits, LumiBond® | 11,6 inch, Full HD (1920 x 1080), 1200 nits, LumiBond® |
| Wifi en Bluetooth | Wi-Fi 6 (Intel® AX201), Bluetooth 5.2 | Wi-Fi 6E (Intel® AX211), Bluetooth 5.3 |
| Aansluitingen | Thunderbolt™ 4 Type-C × 1, USB 3.2 Gen 2 Type-A × 1, audio-combo × 1, DC-ingang × 1, dockingaansluiting × 1 | gelijk |
| Camera’s | 5 MP-webcam, 8 MP-autofocuscamera aan de achterkant | gelijk |
| Accu | 2 × Li-ion 11,4 V, typisch 2680 mAh (minimaal 2640 mAh); optioneel 11,1 V, typisch 4200 mAh | gelijk |
| Afmetingen (B x D x H) | 314 x 207 x 25 mm | gelijk |
| Gewicht | 1,52 kg | 1,49 kg |
| Bescherming | IP66, MIL-STD-810H, MIL-STD-461G | gelijk |
| Bedrijfstemperatuur | -29 °C tot 63 °C | gelijk |
Bronnen: Getac, datasheet F110 G6 (Engelse versie, gegenereerd op 11 april 2024, archiefkopie van 18 mei 2024), en Getac, datasheet F110 G7 (stand 09.04.2026, overgenomen in onze datasheet).
Er blijft meer gelijk dan de generatiewissel doet vermoeden: formaat, afmetingen, beschermingsklasse, normen, temperatuurbereik, aansluitingen en accuwaarden. Wie van de G7 een hogere beschermingsklasse dan IP66 verwacht, vindt die in geen van beide bladen.
De processor is het grootste verschil. De G6 gebruikt de 11e generatie Intel Core (Tiger Lake), de G7 de 13e generatie (Raptor Lake). Volgens Intel heeft de i5-1135G7 vier cores en acht threads. De i5-1335U heeft tien cores, waarvan twee performance-cores en acht efficiency-cores, en twaalf threads. Voor de standaardprocessor noemen de datasheets bovendien een hogere maximale kloksnelheid (4,2 GHz bij de G6, 4,6 GHz bij de G7) en een grotere cache (8 MB tegenover 12 MB). Of het hogere aantal cores in het dagelijks gebruik iets oplevert, hangt van de software af. Metingen van beide apparaten hebben wij niet.
Intel vPro is er in beide generaties: bij de G6 op de i5-1145G7 en de i7-1185G7, bij de G7 op de i5-1345U en de i7-1365U, daar als vPro Enterprise. Wat vPro voor beheer op afstand doet, staat in het artikel Intel vPro bij robuuste apparaten.
Het geheugentype wisselt van DDR4 naar DDR5, en de standaarduitrusting groeit van 8 GB naar 16 GB. Het maximum is in beide datasheets 32 GB. De SSD-opties van 256 GB tot 2 TB zijn gelijk.
Het scherm heeft in beide generaties 11,6 inch en Full HD. Getac noemt 1000 nits voor de G6 en 1200 nits voor de G7, dat is 20 procent meer. Of dat buiten opvalt, hangt ook af van de stand van de zon en van de antireflectiebehandeling. De basis staat in het artikel Zonleesbare schermen.
De G7 noemt Wi-Fi 6E (Intel® AX211) en Bluetooth 5.3, de G6 Wi-Fi 6 (Intel® AX201) en Bluetooth 5.2. Een G7 gebruikt de 6-GHz-band van Wi-Fi 6E alleen aan geschikte toegangspunten. Meer daarover in het artikel Wi-Fi 6E en Wi-Fi 7 in de industriële omgeving. Beide generaties noemen 4G LTE en 5G Sub-6, telkens met geïntegreerde GPS, als optie.
Volgens de datasheets is de G7 met 1,49 kg 30 g lichter dan de G6 met 1,52 kg. De G6-datasheet merkt op dat gewicht en afmetingen afhangen van configuratie en accessoires en dat de optionele accu’s met hoge capaciteit ongeveer 6 mm hoogte en 0,24 kg toevoegen. Voor de G7 vermeldt onze datasheet hierover niets.
Bij de uitbreidingen loont een nauwkeurige blik op de configuratie. De G6-datasheet noemt als opties een 1D/2D-barcodelezer, een USB 2.0-poort, een seriële poort met LAN en een smartcardlezer. Onze datasheet van de G7 noemt deze opties niet, wel optionele gigabit-ethernet en een RFID- of vingerafdruklezer. „Niet vermeld” betekent alleen dat de bron ze niet noemt. Wie een barcodelezer of een seriële poort gebruikt, loopt de configuratie vóór een overstap het best met ons door.
Bij de camera voor Windows Hello zijn de gegevens niet eenduidig: de G6-datasheet noemt een Full HD-camera, die van de G7 een camera van 5 MP. De bladen zeggen niet of het om dezelfde module gaat.
De G6-datasheet noemt deze accessoires:
Onze G7-datasheet bevat geen dergelijke lijst, de opties staan in de configurator op de productpagina. Een vergelijking regel voor regel is daarom niet mogelijk. Gelijke benamingen zouden sowieso geen bewijs zijn voor gelijke onderdelen. Een verklaring van Getac dat een accessoire van de G6 op de G7 past, hebben wij niet. Wij schrijven daarom geen compatibiliteit op.
Over de accu: beide datasheets geven voor de standaardaccu dezelfde nominale waarden, twee stuks met 11,4 V en typisch 2680 mAh (minimaal 2640 mAh), en voor de accu met hoge capaciteit 11,1 V en typisch 4200 mAh. Gelijke nominale waarden bewijzen niet dat accuruimte, contacten en behuizing overeenkomen. Algemene informatie over het wisselen van de accu tijdens bedrijf staat in Verwisselbare accu en hot-swap.
Over het dock: beide generaties hebben een dockingaansluiting. De G6-datasheet beschrijft het voertuigdock en het kantoordock met elk twee seriële poorten, VGA, HDMI 1.4, LAN, vier USB-poorten, microfoon, audio-uitgang en DC-ingang. Het voertuigdock heeft daarnaast drie antenneaansluitingen voor WWAN, WLAN en GPS. Volgens de G6-datasheet zijn de voertuigdocks van Gamber Johnson en Havis e-mark-gecertificeerd. Geen van onze bronnen zegt dat een G7 in deze docks geplaatst kan worden. Over docks in het algemeen zie Dockingstations met HDMI, USB-C en Thunderbolt.
Getac biedt ook een accessoirebrochure „F110” met artikelnummers, afmetingen en gewichten (geraadpleegd op 20 oktober 2026). Zij noemt geen generatie. In zijn metadata draagt de pdf de aanmaakdatum 12 april 2023, en het hoofdstuk over de voedingsadapter van 90 W spreekt over de S410. Als bewijs voor compatibiliteit is zij daarom niet geschikt. Wie bestaande accessoires wil blijven gebruiken, klaart dat met de fabrikant. Stuur ons daarvoor het onderdeelnummer van het bestaande onderdeel en de gewenste G7-configuratie.
Wie een G6 vervangt, kijkt meestal eerst naar de G7. Ter oriëntatie staan hier drie robuuste Getac-tablets uit ons assortiment naast elkaar. De waarden komen uit de tabel met kerngegevens van de betreffende datasheets.
| Tablet | Scherm | Processor (standaard) | Werkgeheugen (standaard) | Helderheid | Bescherming | Gewicht |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Getac F110 G7 | 11,6 inch, Full HD (1920 x 1080) | Core™ i5-1335U | 16 GB DDR5 | 1200 nits | IP66 | 1,49 kg |
| Getac K120 | 12,5 inch, Full HD (1920 x 1080) | Core™ i5-1335U | 16 GB DDR5 | 1200 nits | IP66 | 1,7 kg |
| Getac UX10 | 10,1 inch, WUXGA (1920 x 1200) | Core™ Ultra 5 226V | 16 GB LPDDR5X | 1000 nits | IP66 | 1,15 kg (tablet, zonder toetsenbord-dock) |
De K120 heeft een groter scherm en dezelfde standaardprocessor als de G7, maar weegt 0,21 kg meer. De UX10 is kleiner en lichter en heeft een processor uit de Core Ultra-reeks, maar noemt 1000 nits. De F110-EX is geen G7 met een toevoeging, maar een apart apparaat voor explosiegevaarlijke ruimten, met een eigen pagina. Daar vindt u zijn waarden.
Nee. Volgens de datasheets veranderen ook het werkgeheugen (DDR5, 16 GB standaard), de helderheid (1200 in plaats van 1000 nits), de wifi (Wi-Fi 6E) en Bluetooth (5.3). Behuizing, beschermingsklasse, aansluitingen en accuwaarden zijn in beide bladen gelijk.
Dat is niet aangetoond. Beide datasheets noemen voor de standaardaccu 11,4 V en typisch 2680 mAh. Over de pasvorm zeggen ze niets. Vraag het vóór de aankoop na, met het onderdeelnummer.
Niet op het bekende adres. Daar staat op 20 oktober 2026 de G7-datasheet. Het G6-blad is bereikbaar via het Internet Archive. Wij hebben het gecontroleerd aan de hand van de archiefkopie van 18 mei 2024 en citeren daaruit.
Windows 11 Pro. Voor de G7 noemt onze datasheet geen besturingssysteem. Klaar het besturingssysteem bij elke aanbieding apart.
De G7 is nieuwer in de processor (13e in plaats van 11e generatie), het werkgeheugen (DDR5, 16 GB standaard), de helderheid (1200 in plaats van 1000 nits) en in Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3. Behuizing, beschermingsklasse, aansluitingen en accuwaarden zijn in beide datasheets gelijk. Een G6 kunt u houden zolang software, netwerk en schermhelderheid volstaan en uw voorraad docks en accu’s werkt. U kunt beter naar de G7 overstappen wanneer rekenkracht, geheugen of wifi van de G6 aan hun grens komen of het scherm buiten te donker is. Wie op de G6 een barcodelezer of een seriële poort gebruikt, controleert eerst de G7-configuratie. Wie meer dan IP66 nodig heeft of in explosiegevaarlijke ruimten werkt, is met geen van beide standaardapparaten gediend. Open blijft of G6-accessoires op de G7 passen. Dat kan alleen Getac beantwoorden.
Alle opties van het huidige apparaat vindt u op de productpagina Getac F110 G7. Bij vragen over uw voorraad en de passende configuratie ondersteunt het RobustBook-team u graag.